Turhal Nakliyat

Türkiyenin Her Yerinden0 850 302 38 60

Turhal Nakliyat Ücretsiz Expertiz Hizmeti

evden eve nakliyat ücretsiz exper

ÜCRETSİZ EXPERTİZ HİZMETİ

Evden Eve Nakliyat hizmetinde fiyatlandırma yapılırken en garantili fiyat vermede rol oynayan faktör expertiz hizmetidir. Expertizden kısaca bahsedecek olursak, experden sorumlu personelimizin evinize gelerek eşya ve kat durumunu görüp fiyat vermesidir.

Ücretsiz ekspertiz hizmetinde eşya güvenliği

ÜCRETSİZ EXPERTİZ HİZMETİNDE EŞYA GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI

Bir diğer unsurda bulunduğunuz binanın kat durumunu ve bina merdivenlerinin genişliği açısından önceden tespit edildiği için eşyalarınıza gelebilecek tüm çizilme ve kırılmaya karşı önlemler alınmıştır. ambalaj malzemelerini kullanırken eşyanın hassasiyetine ve bina merdivenlerinin darlığına göre belirlenir. eğer merdivenler dar ise olası zedelenmeye karşı daha kalın malzemeler kullanılır.

EXPERTİZ HİZMETİNİN FAYDALARI

Expertiz göndermemizdeki en önemli faktör müşterilerimizin eşyalarını, kat durumunu ve kullanılacak ambalaj malzemelerinin taşınmadan önce tespit edilip ona göre araç tamin etmektir.Bu sayede taşınılacak gün gelen ekiplerimiz önceden hangi eşyanın ve ne kadar ambalaj malzemesinin gideceğini bildiği için zaman kaybetmeden işe başlanılır

evden eve nakliyat exper

EXPERTİZ HİZMETİYLE KALİTELİ NAKLİYAT

Eşyanın taşınılacağı araç alır mı almaz mı sorularıda akılda kalmaz çünkü ;Önceden gelip eşyalarınıza bakan expertizden sorumlu personelimiz eşyaların çokluğu azlığı bakımından gördüğü için ona göre araç araç temini yapılmıştır. eşyalarınzıın ambalaj malzemeleride de eşyaya göre ayarlandığı için taşınma günü herangi engele takılmadan taşıma işlemine zaman kaybetmeden başlanır.

neden expertiz çok önemli ?

Expertiz bir firmanın en önemli hizmetidir. Bu hizmet sayesinde müşteri memnuniyeti ve zaman kazanmış olunuyor. ayrıca eşyalarınız evinindeki gibi sağlam, temiz ve düzenli bir şekilde taşınması gerçekleştiriliyor. experimizin sağladığı kaliteli hizmetten bahsedecek olursak ;

• Önceden eşyalarınızı gördüğü için eşyanın azlığı Çokluğu sorunu yaşanmaz.
• kat durumu bilindiği için kat sorunu yaşanmaz
• eşyayı ambalajlarken kullanılacak malzemelerin az olması veya malzeme Çeşitliliğinde bir sorun çıkmaz
• gelen personelin önceden eşyaları bildiği için görev dağılımı önceden belirlenir.
• araç içinde istiften sorumlu personelimizin dışarıda eşya bekletmeden istifini kolayca yapması,
• zaman kaybı olmadan kısa sürede eşyanın taşınması,
• Şehirlerarası evden eve nakliyat ise eşyanın güvenilir bir şekilde gideceği ile ulaşması,
• Eşyalarınızın montaj ve demontajı için marangozun bulunması.

Firmamız bu sayede hem müşterilerimizin memnuniyetini alarak hemde firmamızın bu memnuniyetten duyduğu onurla hizmetine devam ederek kaliteli ve güvenilir hizmeti yapmaktadır..

Nakliyat Ambarı

Tokat İstanbul Arası Nakliyat

Hafta'nın Her Günü İstanbul Tokat - Tokat İstanbul Arası Nakliyat Seferlerimiz Vardır.
Ayrıca Ambar , Koli ve Tekstil Taşımacılığı Hizmetimizi Tokat Başta Olmak Üzere Sivas,Yozgat,Çorum,Amasya ve Çorum illeri ve tüm bu illerin İlçelerine Gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Turhal Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Hizmet'lerimizden Bazıları

Turhal Nakliyat Olarak ; Evden Eve Nakliyat , Şehirlerarası Nakliyat , Tekstil Taşımacılığı , Koli Taşımacılığı ve İstanbul'dan Tokat,Amasya,Yozgat,Sivas ve Çorum Ve Bu İllerin Tüm İlçelerine Ambar Taşımacılığı Hizmetimiz Vardır.

Facebookta Paylaş
Tweetle