Turhal Nakliyat

Türkiyenin Her Yerinden0 850 302 38 60

Tokat Amasya Ambarı Zeytinburnu

Nakliyat Ambarı

Nakliyat Ambarı Zeytinburnu

İstanbul Avrupa Yakasında bilindiği üzere nakliyat ambarı Zeytinburnu'nda bulunmaktadır. Zeytinburnu'ndan Türkiye'nin her yerine ambar taşımacılığı yapılmaktadır. Avrupa Yakasında bulunan tüm müşterilerimiz uzaklık farkı gözetmeksizin Zeytinburnu'na göndereceği ambarları getirmektedir. Firmamız Turhal Nakliyat olarak İstanbul Avrupa Yakası'nın tüm ilçe ve semtlerinin ortak noktası olan Giyimkent - Esenler de ambar taşımacılığı faliyetimizle hizmet vermekteyiz.

Tokat Amasya Nakliyat Ambarı

Tokat Amasya Nakliyat Ambarı

Giyimkentte bulunan depo ve ofisimizle Tokat, Amasya, Yozgat ve Çorum illerimize ( İlçeleri dahil ) göndereceğiniz ambar yüklerinizi 1 gün sonra adrese teslim edilmektedir. Giyimkent Toplama Merkezimiz İstanbul Avrupa Yakasında bulunan tüm ilçe ve semtlerine aynı mesafede yakınlığı vardır. Bu sayede bulunduğu ilçelere uzak olan zeytinburnu ambarlarına gitme gereği duymadan zaman kazanarak depomuza ulaşabilirsiniz.

Tokat Ambarı Zeytinburnu

Turhal Ambar ve Taşımacılık Hizmetleri olarak hizmet verdiğimiz Tokat Nakliyat Ambarı Taşımacılığımızda adresten alınıp adrese teslimatlı hizmetimizle 1 gün içerisinde Tokat ve İlçelerine teslimatı yapılmaktadır. Zeytinburnu ambarlardan daha yakın olmamız sebebiyle trafik ve zamandan kazanılarak gün içerisinde Giyimken toplama merkezimize ambar yüklerinizi teslim edebilir, o gün içerisinde Tokat'a çıkan aracımıza ambarlarınızı yetiştirerek 1 sonraki güne teslim edebilirsiniz.

Tokat Nakliyat Ambarı Adres ve Telefonları

Tokat Amasya Nakliyat Ambarı Adres ve Telefon Numaraları

İstanbul Avrupa Yakası Adres ve Telefonlar

Tel :0212 909 34 60 - 0212 536 51 60

Gsm : 0549 622 00 60

Adres : ticaret caddesi no 151 Giyimkent - esenler İstanbul

 

İstanbul Anadolu Yakası Adres ve Telefonlar

Tel :0216 606 34 60

Gsm : 0542 368 73 40

Adres : Mecidiye Mah. Demokrasi Cad. Yanyol No 267 A Sultanbeyli İstanbul

 

Tokat Adres ve Telefonlar

Tel : : 0356 275 60 62 - 0356 275 50 60

Gsm : 0541 346 93 70

Adres : Celal Mah. Attar sok. no 4/B Turhal Tokat

 

 

Etiketler: tokat ambarı zeytinburnu, tokat nakliyat ambarı zeytinburnu, tokat amasya ambarı zeytinburnu, amasya ambarı zeytinburnu, zeytinburnu ambarlar, zeytinburnu ambarlar tokat, zeytinburnu ambarlar amasya, zeytinburnu ambarlar yozgat, tokat ambar zeytinburnu

Nakliyat Ambarı

Tokat İstanbul Arası Nakliyat

Hafta'nın Her Günü İstanbul Tokat - Tokat İstanbul Arası Nakliyat Seferlerimiz Vardır.
Ayrıca Ambar , Koli ve Tekstil Taşımacılığı Hizmetimizi Tokat Başta Olmak Üzere Sivas,Yozgat,Çorum,Amasya ve Çorum illeri ve tüm bu illerin İlçelerine Gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Turhal Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Hizmet'lerimizden Bazıları

Turhal Nakliyat Olarak ; Evden Eve Nakliyat , Şehirlerarası Nakliyat , Tekstil Taşımacılığı , Koli Taşımacılığı ve İstanbul'dan Tokat,Amasya,Yozgat,Sivas ve Çorum Ve Bu İllerin Tüm İlçelerine Ambar Taşımacılığı Hizmetimiz Vardır.

Facebookta Paylaş
Tweetle