Turhal Nakliyat

Türkiyenin Her Yerinden0 850 302 38 60

Tokat Amasya Yozgat Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat Ambarı

Nakliyat Ambarı

İstanbul Esenler Giyimkent ve Bağcılar İstoç'ta bulunan toplama merkezlerimizde nakliyat ambarı hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz tüm ambar eşyalarınızı adresinizden teslim alıp, tekrar gideceği adrese teslim etmekteyiz. Nakliyat ambarı tüm malzemeleriniz kapalı kasa kamyonlarımızla taşınmaktadır. Güvenilir bir hizmetle teslim aldığımız günden itibaren 24 saat içerisinde gideceği şehirlerarası adresinize teslim edilmektedir.

Tokat Amasya Nakliyat Ambarı

Tokat - Amasya - Yozgat Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat ve Ambar taşımacılığı sektöründe İstanbul'dan Tokat,Amasya ve Yozgat'a Nakliyat Ambarı faaliyetimizi hergün giden araç seferlerimizle yapmaktayız. Nakliyat ambarı malzemelerinizi, parça veya komple eşyalarınızı İstanbu daki adresinizden alınıp, Tokat'taki gideceği adrese dağıtımını Firmamız tarafından yapmaktayız. Siz sadece ürünlerinizin İstanbul'daki alınacağı adresinizi firmamıza bildiriyorsunuz. Firmamız tarafından ürünleriniz teslim alınıp Tokat'a getirilip Tokat'taki adresinize, Tokat'ta bulunan şübemizdeki personellerimiz tarafından dağıtımı yapılmaktadır.

Nakliyat Ambarı Fiyatları

Firmamız Tokat , Amasya ve Yozgat'a nakliyat ambarı hizmeti vermektedir. İstanbul ve yakın illerden göndereceğiniz tüm ambar malzemelerinize göre nakliyat ambarı fiyatı vermektedir. Koli bazında ki nakliyat ambarı fiyatlarımız kolinin boyutuna ve ağırlığına göre hesaplanmaktadır. nakliyat ambarı hizmetimizde koli taşımacılığı komple araç temin edildiğinde uygun fiyatlarımız vadır. Parsiyel yüklerinizde yükün hacmine ve paket sayısına göre fiyat verilmektedir.

Tokat Nakliyat Ambarı Adres ve Telefonları

Turhal Nakliyat Ambarı Adres ve Telefon Numaraları

İstanbul Adres ve Telefonlar

Tel :0212 909 34 60 - 0212 536 51 60

Gsm : 0549 622 00 60

Adres : ticaret caddesi no 151 Giyimkent - esenler İstanbul

Tokat Adres ve Telefonlar

Tel : : 0356 275 60 62 - 0356 275 50 60

Gsm : 0541 346 93 70

Adres : Yavuzselim Mah. Muallimbey sok. no 10/B Turhal Tokat

 

 

Etiketler: tokat amasya nakliyat ambarı, tokat ambarı, amasya nakliyat ambarı, tokat ambarı zeytinburnu, tokat ambarı ikitelli, tokat ambarı istoç, tokat ambarı anadolu yakası, tokat ambarı istanbul tel, istanbul tokat amasya ambarı

, tokat amasya ambarı adres

, tokat amasya ambarı telefon

Nakliyat Ambarı

Tokat İstanbul Arası Nakliyat

Hafta'nın Her Günü İstanbul Tokat - Tokat İstanbul Arası Nakliyat Seferlerimiz Vardır.
Ayrıca Ambar , Koli ve Tekstil Taşımacılığı Hizmetimizi Tokat Başta Olmak Üzere Sivas,Yozgat,Çorum,Amasya ve Çorum illeri ve tüm bu illerin İlçelerine Gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Turhal Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Hizmet'lerimizden Bazıları

Turhal Nakliyat Olarak ; Evden Eve Nakliyat , Şehirlerarası Nakliyat , Tekstil Taşımacılığı , Koli Taşımacılığı ve İstanbul'dan Tokat,Amasya,Yozgat,Sivas ve Çorum Ve Bu İllerin Tüm İlçelerine Ambar Taşımacılığı Hizmetimiz Vardır.

Facebookta Paylaş
Tweetle