Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı

Turhal Nakliyat

Türkiyenin Her Yerinden0 850 302 38 60

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı

Evden Eve Nakliyat Parça Eşya

Firmamız Turhal Nakliyat Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Şehirlerarasına Göndereceğiniz Parça Eşyalarınızın Taşımacılığını, parsiyel eşya taşıma ve ambar eşyalarınızı Ambalajlı Ve Evden Alınıp Eve Teslim Şeklinde Hizmetini Yapmaktafır.

şehirler arası evden eve taşımacılık

TÜRKİYE GENELİ PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Türkiye'nin Neresinde Olursanız Olun Şehirlerarası Taşıtacağınız Tüm Parça Eşyalarınızı Isteğiniz Ile Taşımaktayız. Özellikle Istanbul - Tokat, Tokat - Istanbul Arası Her Gün Araçlarımız Vardır. Yaz Mevsiminde Parça Eşyalarını Taşınmak Isteyen Müşterilerimiz Genellikle Yazlıklara Göndereceği Bazı Parça Eşyaları Göndermektetir. Yazlıklar Bulunduğu Merkezi Yerleşim Yerlerine Uzak Olduğu Iöin Fiyat Konusunda Teretdüte Kapılmadan Taşınmalarını Gerçekleştirebilirler.

PARÇA EŞYALARIN FİYATLANDIRILMASI

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında Parça Eşyaların Fiyatlandırılması Aracın Taşıyacağı Eşyalara Göre Fiyat Değerlendirilmesi Yapılmaktadır.Parça Eşya Taşınırken Kaç Tane Müşterimizin Eşyaları Varsa Ona Göre Fiyat Verilir. Bu Fiyatlandırma Eşyaların Azlığı Veya Çokluğuna Göre Değişmektedir.

şehirlerarası parsiyel eşya taşımacılığı

ŞEHİRLERARASI PARÇA TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

Şehirler arası Evden Eve Nakliyat parça eşya taşımacılık Hizmetimizde tekstil taşımacılığının parça eşyalarını da taşımaktayız. Özellikle istanbul tokat arası tekstil taşımacılığı başta olmak üzere Tüm Türkiye ye şehirlerarası nakliyat hizmetimiz vardır.

Evden Eve Nakliyat Firmalarinda Bulunması Gereken Ozellikler

Aşağıdaki Maddeler Halinde Sıraladığımız Bu Özellikler; Haberleşme Denizcilik Ve Ulaştırma Bakanlığının Mevzuatına Uygun Şekilde Çalışan Firmaların Özellikleridir.


• K3 yetki belgesi
• vergi mükellefi olması
• taşıma irsaliyesi bulundurma yetkisi
• Ticaret veya Esnaf odasına kayıtlı olması
• en az 45 tonu aşacak araç filosu
• fatura düzenleme yetkisi
• bünyesinde çalışan personelinin olması
• Eşyalarınızın montaj ve demontajı yapacak marangozunun olması

Tüm bu özellikleri taşıyan firmalar...

Ayrıca tüm araçlarının evden eve nakliyata uygun sekilde tasarlanmış kapalı kasa kamyonlarını araç filosunda barındırması gerekmektedir..

Bütün evden eve nakliyat firmalarının araçlarda eşyaların ambalajı için ambalaj malzemeleri, montaj ve demontaj için gerekli teçhizatları bulundurmak zorunluluğu vardır.

 

Önemli Uyarı: Elektrik Montaj Işleri, Matkap Ile Duvar Tavan Delme Işleri, Şofben, Kombi, Klima, Radyatör Söküp Takmak. Duvardan Duvara Halıların Kesilip Döşenmesi Işlemleri, Korniş Sökülüp Takılması Gibi Işler Firmamızın Nakliye Alanlarına Girmemektedir. Lütfen Bu Tür Hizmetleri Personel Ekibimizden Talep Etmeyiniz, Anlayışınız Için Teşekkür Ederiz...

Nakliyat Ambarı

Tokat İstanbul Arası Nakliyat

Hafta'nın Her Günü İstanbul Tokat - Tokat İstanbul Arası Nakliyat Seferlerimiz Vardır.
Ayrıca Ambar , Koli ve Tekstil Taşımacılığı Hizmetimizi Tokat Başta Olmak Üzere Sivas,Yozgat,Çorum,Amasya ve Çorum illeri ve tüm bu illerin İlçelerine Gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Turhal Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Hizmet'lerimizden Bazıları

Turhal Nakliyat Olarak ; Evden Eve Nakliyat , Şehirlerarası Nakliyat , Tekstil Taşımacılığı , Koli Taşımacılığı ve İstanbul'dan Tokat,Amasya,Yozgat,Sivas ve Çorum Ve Bu İllerin Tüm İlçelerine Ambar Taşımacılığı Hizmetimiz Vardır.

Facebookta Paylaş
Tweetle