Eşya Paketleme

Turhal Nakliyat

Türkiyenin Her Yerinden0 850 302 38 60

Eşya Paketleme

Evden Eve Nakliyat EŞya Paketleme

Eşyalarınızın Güvenle Taşınması Için En Önemli Faktörlerden Biri Eşyaların Düzenli Bir Şekilde Paketlemenin Yapılmasıdır. Paketleme Yapılırken Uzman Ekiplerimiz Tarafından Patpat Naylon, Evden Eve Nakliyata Uygun Battaniyeler Ve Sitreç Kullanılmaktadır.

EŞYA PAKETLEMENİN ÖNEMİ

Eşyalarınızın Çizilme Ve Kırılma Gibi Tehlikelerden Korunmak Amaçlı Yapılan Bu Pakaetleme Hizmetimizde Eşyalarınızın Paketleme Esnasında Ambalaj Malzemelerine Nasıl Konması Gerektiği De Çok Önemlidir. Ejuşyanın Camlı Olan Kısmına Ek Olarak Malzemeler Konması, Eşyanın Alt Ve Üst Kısımlarının Doğru Şekilde Konulması, Üst Üste Gelecek Eşyaların Çizilmemesi Için Aralarına Kullanılan Ambalaj Malzemesini Doğru Şekilde Kullanılması Çok Önemlidir.

PAKETLENEN EŞYANIN ARACA İFTİFİ

Paketleme Tamamlandıktan Sonra, Paketlenen Eşyaların Araç Içine Istifi Kırılacak Ve Hassas Eşyaların Üste Gelecek Şekilde Yapılır. Istif Tamamlandıktan Sonra Aracın Yol Aldığında Eşyaların Hareket Etmesini Önlemek Için Araç Içinde Sıkıca Eşyalar Bağlanır. Ipin Eşyaya Gelen Kısmına Uygun Malzemeler Konularak Eşyanın Güvenliği Alınmış Olur.

EŞYA PAKETLEMENİN SON AŞAMASI

Paketleme Ve Eşyanın Araçlara Istifi Tamamlanmış Olur. Eşyaların Taşınılacağı Adrese Gelindiğinde De Aynı Titizlikte Eşyalarınız Oda Odaa Taşınır. Paketlenen Tüm Eşyalarınız Personellerimiz Tarafından Paketinden Çıkartılıp Montaj Ve Demontajı Yapılır. Gereken Düzenlemeler Bittiğinde Taşınmanız Gerçekleşmiş Olur.

Nakliyat Ambarı

Tokat İstanbul Arası Nakliyat

Hafta'nın Her Günü İstanbul Tokat - Tokat İstanbul Arası Nakliyat Seferlerimiz Vardır.
Ayrıca Ambar , Koli ve Tekstil Taşımacılığı Hizmetimizi Tokat Başta Olmak Üzere Sivas,Yozgat,Çorum,Amasya ve Çorum illeri ve tüm bu illerin İlçelerine Gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Turhal Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Hizmet'lerimizden Bazıları

Turhal Nakliyat Olarak ; Evden Eve Nakliyat , Şehirlerarası Nakliyat , Tekstil Taşımacılığı , Koli Taşımacılığı ve İstanbul'dan Tokat,Amasya,Yozgat,Sivas ve Çorum Ve Bu İllerin Tüm İlçelerine Ambar Taşımacılığı Hizmetimiz Vardır.

Facebookta Paylaş
Tweetle